Menu
Urodzinowy Maraton Indoor Cycling

Urodzinowy Maraton Indoor Cycling

Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie z niesamowitymi Instruktorami 🙂

Indoor Cycling (IC) to zajęcia w grupie entuzjastów jazdy na rowerze. To dynamiczna jazda na rowerze stacjonarnym przy motywującej muzyce pod kierunkiem wyszkolonego Instruktora.

Efekty to wysportowana sylwetka, spalenie zbędnych kilogramów, lepsze zdrowie i poprawa samopoczucia. Każdy, kto regularnie uprawia Indoor Cycling, zyskuje coś jeszcze, siłę woli i umiejętność pokonywania własnych słabości.

Idea Indoor Cyclin Group (ICG) skupia się na tym, iż każdy może jeździć na rowerze. I każdy może jeździć z taką samą pasją i determinacją na rowerze stacjonarnym, jak w terenie.

Team ICG to społeczność oraz Master Trenerzy, najwybitniejsi specjaliści w dziedzinie IC, znani ze swojego doświadczenia trenerskiego oraz najwyższych umiejętności w dziedzinie nauczania i prezentacji.

Wyjątkowi Instruktorzy na wyjątkową okazję:

Tomasz Olszewski – dyplomowany Trener Indoor Cycling (Licencja A Tomahawk),Trener Personalny, certyfikowany trener TRX Suspension Training, masażysta, Instruktor Pump&Tone, a w trosce o Wasze zdrowie swoje treningi opiera o szkolenie z Medycznego Treningu Funkcjonalnego.
Dużą wagę przywiązuje do pozytywnego motywowania, dbałości o zdrowe odżywianie i dobre samopoczucie. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawność i technikę wykonywanych ćwiczeń. Entuzjazm i uśmiech na zajęciach to jego nieodzowna cecha, gdyż uwielbia pracę z ludźmi, a ich radość z osiąganych efektów napędza go do działania i podnoszenia swoich umiejętności.

Dyplomowany Trener Indoor Cycling (Licencja Tomahawk). Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jego zajęcia są zawsze energiczne i porywające. Dzięki wyjątkowym zdolnościom interpersonalnym posiada świetny kontakt z grupą a energie czerpie od klientów. Na zajęciach oprócz czuwania nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, dba o niepowtarzalną, radosną atmosferę.

Obowiązują zapisy osobiste lub telefoniczne 89 543 07 93.

Najwytrwalsi będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy by spędzić dzień aktywnie w Fitness Club Sylwetka.

Wstęp bezpłatny!

Nie może Cię zabraknąć!

11:14 , 15 listopada 2016 Możliwość komentowania Urodzinowy Maraton Indoor Cycling została wyłączona