Menu

Grafik

 

 

GRAFIK OBOWIĄZUJĄCY OD 1 PAŹDZIERNIKA

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela

Zajęcia poranne

8.30 – 9.30
TOTAL
FITNESS

(JUDYTA)
8.30 – 9.30
STEP
(EWA)
8.30 – 9.30
ABS CARDIO
(JUDYTA)
8.30 – 9.30
TOTAL BODY WORKOUT
(EWA)
8.30 – 9.30
BS
(EWA)
9.00 – 10.00
PŁASKI BRZUCH
(DOROTA)
9.00 – 10.00
TBC
(JUDYTA)
9.30-10.30

ŻELAZNE POŚLADKI

(JUDYTA)

9.30-10.30

TRENING ZDROWOTNY

(EWA)

9.30-10.30

TRENING DOBREGO SAMOPOCZUCIA

(JUDYTA)

9.30-10.30

STRETCH MOBILITY

(EWA)

9.00-10.00

STRETCHING

(DOROTA)

9.00-10.00

ROLL STRETCH

(JUDYTA)

11.00-12.00

TRENING DLA DZIECI

11.00-12.00

TRENING DLA DZIECI

Zajęcia popołudniowe

18.00 – 19.00
ZUMBA®
(ASIA)
18.00 – 19.00
ABS CARDIO
(JUDYTA)
18.00 – 19.00
PUMP&TONE*
(JUDYTA)
18.00 – 19.00
ZUMBA®
(ASIA)
18.00 – 19.00
PUMP&TONE*
(JUDYTA)
16.00-17.00

STEP&SHAPE

(DOROTA)

19.00 – 20.00
deepWORK®
(ASIA)
19.00 – 20.00
SEXY BODY
(EWA)
19.00 – 20.00
ROLL STRETCH
(JUDYTA)
19.00 – 20.00
TOTAL BODY WORKOUT
(EWA)
19.00 – 20.00
ROLL STRETCH
(JUDYTA)
20.00 – 21.00
BRZUCH UDA POŚLADKI
(DOROTA)
20.00 – 21.00
BRZUCH UDA POŚLADKI
(DOROTA)
20.00 – 21.00
BRZUCH UDA POŚLADKI
(DOROTA)

Ćwiczenia wzmacniające
Ćwiczenia choreograficzne
Ćwiczenia prozdrowotne

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Zajęcia popołudniowe
17.30 – 18.30
PILATES BALL
(MONIKA)
18.00 – 19.00
JOGA POCZĄTKUJĄCA
(ASIA)
17.30 – 18.30
GIMNASTYKA KRĘGOSŁUPA
(MONIKA)
18.30 – 19.30
JOGA POCZĄTKUJĄCA
(MONIKA)
19.00 – 20.00
bodyART®
(ASIA)
18.30 – 19.30
PILATES FUNKCJONALNY
(MONIKA)
19.00 – 20.00
bodyART®
(ASIA)
19.30 – 20.30
JOGA ZAAWANSOWANA
(MONIKA)
19.30 – 20.30
JOGA ŚREDNIOZAAWANSOWANA
(MONIKA)
20.00 – 21.00
JOGA POCZĄTKUJĄCA
(ASIA)

Ćwiczenia wzmacniające
Ćwiczenia prozdrowotne/mentalne
* zajęcia wymagające rezerwacji

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
19.10 – 20.00
MIX*
(JUDYTA)
19.00 – 20.00
MIX*
(DAMIAN)

MIX – zajęcia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania
* zajęcia wymagające rezerwacji