Menu

Pierwszy trening GRATIS!

Jeśli nie korzystałeś/korzystałaś nigdy dotychczas z usług Fitness Club Sylwetka, zachęcamy do skorzystania z Pierwszego Treningu Gratis. W ramach nieograniczonego czasowo pobytu możesz skorzystać z siłowni, zajęć fitness i Indoor Cycling, sauny oraz masażu Rollen Lux. Wystarczy wypełnić dostępny poniżej lub w Recepcji formularz.

Wypełnij i wydrukuj formularz

Niniejszym oświadczam, że zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt. 1 ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2016 r. poz. 922 ze zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. w Gdańsku Fitness Club Sylwetka z siedzibą w Olsztynie przy ul. Wilczyńskiego 8 wyłącznie w celach marketingowych Klubu oraz Mam prawo do wglądu do moich danych, do ich poprawiania oraz usuwania.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 56 – właściciela Fitness Club Sylwetka ­– informacji handlowej i komunikatów marketingowych, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych na wskazany powyżej adres e-mail.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 56 – właściciela Fitness Club Sylwetka informacji handlowej i komunikatów marketingowych, w tym informacji o promocjach i ofertach specjalnych na wskazany powyżej nr telefonu.

Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Grunwaldzka 56 – właściciel Fitness Club Sylwetka informuje, że zgoda może zostać w każdej chwili wycofana. Nie wpływa to na ważność przetwarzania danych osobowych dokonanego przed wycofaniem zgody. Dane osobowe są przetwarzane w celu świadczenia usług Klubu.