Menu
  • 201406185

O nas…

Fitness Club Sylwetka jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Możesz spotkać się tu ze znajomymi oraz poznać nowych ciekawych ludzi. Nasza oferta została przygotowana tak, aby spełniać najwyższe standardy fitness clubu.

Fitness Club Sylwetka jest jednym z największych i najładniejszych fitness clubów w Polsce. Powierzchnia 1800 m² pozwoliła nam stworzyć dla Ciebie trzy sale treningowe, dużą siłownię oraz kompleksy regeneracyjne. Dodatkowym atutem jest parking wokół budynku oraz doskonałe położenie w centrum dużej dzielnicy mieszkaniowej Olsztyna (Jaroty).

Fitness Club Sylwetka to nie tylko sprzęt i sale treningowe. Dbamy również o niepowtarzalną atmosferę. Dogodne godziny otwarcia pozwolą Ci na regularne spędzanie czasu razem z nami. Nasz personel umili Ci każdą spędzoną u nas chwilę.

Fitness Club Sylwetka tworzy zespół kompetentnych i zaangażowanych Trenerów i Instruktorów. Każdy z nich posiada odpowiednie kwalifikacje do prowadzenia ciekawych i zróżnicowanych zajęć, co zapewnia wysoki poziom usług.

Fitness Club Sylwetka zrzesza osoby aktywne, ceniące dobry nastrój i kondycję, uprawiające zdrowy tryb życia, mające aktywnych znajomych czy szukających nowych znajomości. Każdy powód jest dobry by nas odwiedzić. Kładziemy nacisk nie tylko na poprawę wyglądu, ale przede wszystkim na dbałość o dobre samopoczucie Członków Klubu. Dajemy mnóstwo okazji do zacieśniania więzi, utrzymywania trwałych relacji poprzez organizację cyklicznych imprez zewnętrznych oraz nieodpłatnych wydarzeń sportowych.
Zapraszamy Cię do naszego Klubu, gdzie podczas treningu nawiążesz nowe kontakty, a po skończonych ćwiczeniach odprężysz się w naszej Kawiarni.

13:47 , 18 czerwca 2014 Możliwość komentowania O nas… została wyłączona