Menu

Kontakt

Fitness Club Sylwetka

ul. T. Wilczyńskiego 8
10-686 Olsztyn
tel. 89 543-07-93

recepcja@sylwetkafitness.pl

Godziny otwarcia:
8.00 – 21.00 pn – pt

8.00 – 16.00 sb – nd

Dział marketingu:
tel. +48 603 177 412
+89 543 07 93
marketing@sylwetkafitness.pl

recepcja@sylwetkafitness.pl

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy z działem marketingu Fitness Clubu Sylwetka.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana...
Prosimy podać Imię i Nazwisko
Prosimy podać adres e-mail
Prosimy podać poprawny adres e-mail
Prosimy wpisać wiadomość

Formularz kontaktowy znajdujący się na tej stronie, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że Administratorem podanych danych osobowych stanie się Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z .o.o. , ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk. Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu. W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu – złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.

Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom. Jeśli bezpieczeństwo Twoich danych osobowych zostanie naruszone, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego - od 25 maja 2018 roku to Prezes Urzędu Ochrony Danych.