Menu

Kontakt

Fitness Club Sylwetka

ul. T. Wilczyńskiego 8
10-686 Olsztyn
tel. 89 543-07-93

recepcja@sylwetkafitness.pl

Godziny otwarcia:
7.30 – 22.00 pn – pt
7.30 – 18.00 sb – nd

Dział marketingu:
Anna Podlewska
tel. +48 603 177 412
marketing@sylwetkafitness.pl

Formularz kontaktowy, z którego chcesz skorzystać, wymaga od Ciebie podania podstawowych danych osobowych w postaci Twojego imienia, nazwiska oraz adresu mailowego – są to dane, które pozwolą nam odpowiedzieć Ci na zadane przez Ciebie pytanie za pomocą formularza kontaktowego. Możesz podać nam również swój numer telefonu w treści wiadomości, byśmy mogli skontaktować się z Tobą telefonicznie. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoje pytanie.

Warto wiedzieć, że:

Administratorem podanych danych osobowych stanie się Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z .o.o. , ul. Grunwaldzka 56, 80-241 Gdańsk

Możesz się z nami skontaktować dzwoniąc na podany na stronie numer telefonu.

W dowolnym momencie możesz cofnąć udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane tylko do momentu zrealizowania celu –złożenia drogą mailową lub telefoniczną odpowiedzi na Twoje pytanie.

Dbamy o Twoje dane osobowe i nie przekazujemy ich innym podmiotom.

Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, możesz skorzystać z prawa do wniesienia skargi do organu nadzorczego – od 25 maja 2018 roku to Prezes Urzędu Ochrony Danych.

W przypadku pytań prosimy o kontakt e-mailowy z działem marketingu Fitness Clubu Sylwetka.

Dziękujemy

Twoja wiadomość została wysłana...
Prosimy podać Imię i Nazwisko
Prosimy podać adres e-mail
Prosimy podać poprawny adres e-mail
Prosimy wpisać wiadomość