Menu
Urodzinowy Maraton Fitness

Urodzinowy Maraton Fitness

Pasjonatki zajęć grupowych uraczymy w ten szczególny Dzień niepowtarzalnym Maratonem Fitness.

Najwytrwalsze Uczestniczki będą miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do pozostania do samego końca i spędzenia całego Dnia aktywnie 😉

Przygotowaliśmy wiele niespodzianek.

Maraton poprowadzą wyjątkowe Instruktorki.

Maraton Fitness (Sala Dance)

10.00 – 11.00 Smukła Sylwetka – Milena Blicharz – Trener Osobisty
11.00 – 12.00 Total Fitness – Judyta
12.00 – 13.00 Zumba ® – Joanna
13.00 – 14.00 bodyArt® – Joanna
14.00 – 15.00 Joga dla każdego – Monika

Jakie formy uświetnią to wydarzenie?

SMUKŁA SYLWETKA

Najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania, polegający na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu. Zalecane jest wykonywanie wszystkich powtórzeń, ale każda osoba może indywidualnie dopasować poziom dla siebie.

TOTAL FITNESS

Efektywny trening fitness bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia wytrzymałościowo – siłowe gwarantujące przemianę, których celem jest wszechstronne oddziaływanie na organizm. Trening składa się z nieskomplikowanych ćwiczeń skupionych przede wszystkim na mięśniach głębokich. Trening poprawia sprawność fizyczną, kondycję organizmu, przemianę materii, ulepsza równowagę oraz skutecznie spala tkankę tłuszczową.

ZUMBA

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest prostym, a zarazem innowacyjnym programem ćwiczeń, bijącym rekordy popularności na całym świecie. Pozwala spalić dużą ilość kalorii w rytmie merengue, salsy, reggaeton, samby, cha-cha, cumbia i twist. Dzięki połączeniu prostych kroków tanecznych ze specyficznymi ruchami do porywającej latynoskiej i światowej muzyki Zumba daje poczucie świetnej zabawy. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia w tańcu.

bodyART™

Głównym celem treningu jest traktowanie ciała człowieka jako całości, a nie jako konkretnej grupy mięśni. Trenując w ten sposób pozwalamy ciału odreagować jego negatywne napięcia oraz uwolnić się od nagromadzonego stresu. Trening łączy elementy jogi, fizjoterapii, japońskiego DO IN oraz klasycznych technik oddechu i relaksacji.

JOGA DLA KAŻDEGO JAKO METODA

Z myślą o osobach z problemami kręgosłupa, starszymi i tymi żyjącymi w dużym tresie przygotowaliśmy 1,5 h zajęć dla każdego. Zajęcia Joga zajmują się człowiekiem zarówno w sensie fizycznym, umysłowym i duchowym. Joga poprzez ćwiczenia, ma ziałanie profilaktyczne i lecznicze na większość chorób. Jest to bezpieczna i terapeutyczna forma dla każdego. Dzięki tym zajęciom Uczestnicy skupią się na pracy nad większą elastycznością mięśni, pracą nad kręgosłupem oraz przeciwdziałaniu sztywnieniu stawów. Efektem ćwiczeń jest m.in.: lżejszy chód i spokojniejszy sen.

Wstęp bezpłatny!

Obowiązują zapisy osobiste lub telefoniczne 89 543 07 93

Zapraszamy!

W ten szczególny dla nas czas wspierają nas najlepsi z najlepszych Partnerzy 😉

08:07 , 6 listopada 2018 Możliwość komentowania Urodzinowy Maraton Fitness została wyłączona