Menu
Urodzinowy Maraton Fitness

Urodzinowy Maraton Fitness

Pasjonatki zajęć grupowych uraczymy w ten szczególny Dzień niepowtarzalnym Maratonem Fitness.

Najwytrwalsze Uczestniczki będą miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do pozostania do samego końca i spędzenia całego Dnia aktywnie 😉

Przygotowaliśmy wiele niespodzianek.

Maraton poprowadzą wyjątkowe Instruktorki.

Maraton Fitness (Sala Dance)

9.00 – 10.00 TMT – Iza Mańkowska-Salik
10.00 – 11.00 Brzuch Uda Pośladki – Dorota Mendrzejewska
11.00 – 12.00 Trening zdrowotny – Ewa Szaminko
12.00 – 13.00 TOTAL FITNESS – Judyta Jastrzębska
13.00 – 14.00 ZUMBA® – Joanna Riabczenko
14.00 – 15.00 JOGA – Monika Robaczewska

Jakie formy uświetnią to wydarzenie?

TMT (Total Muscle Training):

– najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania,
– polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu;
– każda kombinacja z treningu TMT wykonywana jest w trzech różnych tempach i na trzech poziomach trudności;
– zalecane jest wykonywanie wszystkich powtórzeń, ale
każda osoba może indywidualnie dopasować poziom dla
siebie (jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać trzeciego poziomu
trudności pozostajesz na drugim).

BRZUCH – UDA – POŚLADKI

Trening wzmacniająco-kształtujący, zaczyna się 10–15-minutową rozgrzewką, po niej następuje kompleksowy zestaw fitness obejmujący głównie dolne partie ciała. Regularne ćwiczenia zapewniają szczupłą sylwetkę: płaski brzuch, jędrne pośladki i smukłe uda. Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Efektem ćwiczeń jest także widoczna poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej – a co za tym idzie – również wyglądu i samopoczucia.

TRENING ZDROWOTNY

Są to zajęcia prozdrowotne skierowane do wszystkich osób pragnących dbać o zdrową sylwetkę i właściwe funkcjonowanie kręgosłupa, stawów biodrowych i kolan. Podczas każdych zajęć uczestnicy będą mieli możliwość spotkania się z elementami stretchingu, rozluźniania powięziowego oraz ćwiczeń mających na celu naukę prawidłowej postawy ciała i poprawnego napięcia lokalnych stabilizatorów. Każda lekcja powinna wpływać na zwiększanie ruchomość stawów oraz elastyczności mięśni i więzadeł, jak również ma pozytywnie oddziaływać na sprawność fizyczną, koordynację ruchową, równowagę i stabilizację jej uczestników. Zajęcia szczególnie dedykowane osobom starszym, zestresowanym, początkującym, mało aktywnym, dużo siedzącym na co dzień oraz tym, które chcą zapobiegać bólom pleców, kolan i bioder.

ZUMBA

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest prostym, a zarazem innowacyjnym programem ćwiczeń, bijącym rekordy popularności na całym świecie. Pozwala spalić dużą ilość kalorii w rytmie merengue, salsy, reggaeton, samby, cha-cha, cumbia i twist. Dzięki połączeniu prostych kroków tanecznych ze specyficznymi ruchami do porywającej latynoskiej i światowej muzyki Zumba daje poczucie świetnej zabawy. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia w tańcu.

TOTAL FITNESS

Najefektywniejszy trening bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia wytrzymałościowo – siłowe gwarantujące totalną przemianę sylwetki i nastawienia do aktywności. Celem programu jest wszechstronne oddziaływanie na organizm. Trening składa się z nieskomplikowanych ćwiczeń skupionych przede wszystkim na mięśniach głębokich. Trening poprawia sprawność fizyczną, kondycję organizmu, przemianę materii, ulepsza równowagę oraz skutecznie spala tkankę tłuszczową.

JOGA DLA KAŻDEGO JAKO METODA

Z myślą o osobach z problemami kręgosłupa, starszymi i tymi żyjącymi w dużym tresie przygotowaliśmy 1 h zajęć dla każdego. Zajęcia Joga zajmują się człowiekiem zarówno w sensie fizycznym, umysłowym i duchowym. Joga poprzez ćwiczenia, ma działanie profilaktyczne i lecznicze na większość chorób. Jest to bezpieczna i terapeutyczna forma dla każdego. Dzięki tym zajęciom Uczestnicy skupią się na pracy nad większą elastycznością mięśni, pracą nad kręgosłupem oraz przeciwdziałaniu sztywnieniu stawów. Efektem ćwiczeń jest m.in.: lżejszy chód i spokojniejszy sen.

Wstęp bezpłatny!

Obowiązują zapisy osobiste lub telefoniczne 89 543 07 93

Zapraszamy!

W ten szczególny dla nas czas wspierają nas najlepsi z najlepszych Partnerzy 😉

08:31 , 14 listopada 2017 Możliwość komentowania Urodzinowy Maraton Fitness została wyłączona