Menu
ATAK NA BRZUCH I ABS CARDIO

ATAK NA BRZUCH I ABS CARDIO

Niektórzy dowcipnisie twierdzą, żeby mieć płaski brzuch trzeba narysować sobie pępek na plecach.
My lubimy żartować, ale jeszcze bardziej lubimy skuteczne metody

Zachęcamy Was do nowych form zajęć ABS CARDIO I ATAKU NA BRZUCH.

Pragniemy pomóc Wam w osiągnięciu wymarzonego efektu.

Każda aktywność jest lepsza od jej braku. Zaryzykujemy stwierdzenie, że lepiej jest mieć porządne zakwasy, aniżeli kolejne za małe (lub jak kto woli ‚sprane’) spodnie i apatyczne podejście do codziennych czynności.
ABS CARDIO to zajęcia wzmacniające i kształtujące mięśnie brzucha w sposób holistyczny połączony z elementami treningu wydolnościowego. Ta forma jest przeznaczona dla każdego, gdyż dobiera się dla siebie poziom trudności wskazany przez Instruktora. Poszczególne ćwiczenia są ułożone w formie obwodowej. Grupa ćwiczeń dynamicznych przeplatana jest mniej intensywnymi lub statycznymi. Takie połączenie gwarantuje nie tylko mocne mięśnie brzucha, ale również wzmocnienie mięśni szkieletowych oraz skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej.
ATAK NA BRZUCH to zestaw odpowiednio dobranych ćwiczeń, pozwalających na wyrzeźbienie wszystkich mięśni brzucha. Dla osiągnięcia lepszych efektów oraz urozmaicenia zajęć wykorzystywane są wszelkiego rodzaju sprzęty: hantle, stepy, piłki itp. Intensywne ćwiczenia przy mobilizującej muzyce sprawią, że płaski i kształtny brzuch będą dla Was codziennością.

Zajęcia ABS CARDIO będą prowadzone przez Judytę Jastrzębską w środę o godz. 8.30 oraz piątki o godz. 19.00.
Zajęcia ATAK NA BRZUCH będą prowadzone przez Agatę Piotrowską w niedzielę o godz. 9.00.
Od wymarzonej Sylwetki dzieli Was tylko jeden krok

08:33 , 2 września 2015 Możliwość komentowania ATAK NA BRZUCH I ABS CARDIO została wyłączona