Menu
Maraton Indoor Cycling

Maraton Indoor Cycling

Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie z niesamowitymi Gośćmi Specjalnymi.

Idea Indoor Cyclin Group (ICG) skupia się na tym, iż każdy może jeździć na rowerze. I każdy może jeździć z taką samą pasją i determinacją na rowerze stacjonarnym, jak w terenie.
Urodziny to doskonała okazja do obchodzenia ich z wyjątkowymi Gośćmi, dlatego Maraton poprowadzą niesamowici Instruktorzy
Maraton Indoor Cycling (Sala Indoor Cycling)

13.00 – 13.30 Judyta Jastrzębska
13.30 – 14.00 Adrian Kobusiński (Brzeg Dolny)
14.00 – 14.30 Tomasz Olszewski
14.30 – 15.00 Ania Tarkowska (Toruń)i
15.00 – 16.00 Finał prowadzony przez wszystkich Instruktorów

Wyjątkowi Instruktorzy na wyjątkową okazję:
Judyta Jastrzębska – Instruktor I.C.E Indoor Cycling Tomahawk, Trener Personalny oraz Instruktor fitness z wieloletnią praktyką, m.in.: Instruktor stretching, ovoball, PFI Pump&Tone, Bosu, Step i wielu innych specjalności. Od dzieciństwa związana ze sportem. Zaraziła się fitnessem, który do dzisiaj jest jej życiową pasją, nieodłączną częścią jej życia oraz pracą zawodową, w której się realizuje. Przede wszystkim jednak fitness jest dla niej pozytywną energią napędzającą ją do działania. Uczestniczka licznych konwencji, kursów i szkoleń w dziedzinie fitnessu i dietetyki.
Ania Tarkowska – instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością nowoczesnej formy gimnastyki i fitness, instruktor Indoor Walking, TRX, Indoor Cycling (Licencja A). Instruktor siłowni i trener personalny. Uczestniczka wielu konwencjach fitness i imprezach rowerowych takich jak Evolution Ride.
Adrian Kobusiński – dyplomowany Trener Indoor Cycling (Licencja A Tomahawk), Trener Personalny, właściciel frmy Fit Style. Pasjonat sportu łączocy treningi z doradztwem żywieniowym, kontrolą motoryczną i motywacją. To co niewidoczne dla innych, przez niego jest dostrzegane.
Tomasz Olszewski – dyplomowany Trener Indoor Cycling (Licencja A Tomahawk),Trener Personalny, certyfikowany trener TRX Suspension Training, masażysta, Instruktor Pump&Tone, a w trosce o Wasze zdrowie swoje treningi opiera o szkolenie z Medycznego Treningu Funkcjonalnego.
Dużą wagę przywiązuje do pozytywnego motywowania, dbałości o zdrowe odżywianie i dobre samopoczucie. Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawność i technikę wykonywanych ćwiczeń. Entuzjazm i uśmiech na zajęciach to jego nieodzowna cecha, gdyż uwielbia pracę z ludźmi, a ich radość z osiąganych efektów napędza go do działania i podnoszenia swoich umiejętności.

Obowiązują zapisy osobisty lub telfoniczne 89 543 07 93.
Najwytrwalsi będą mieli okazję wygrać atrakcyjne nagrody.
Zachęcamy by spędzić dzień aktywnie w Fitness Club Sylwetka.
Wstęp bezpłatny!
Nie może Cię zabraknąć!

13:25 , 19 listopada 2015 Możliwość komentowania Maraton Indoor Cycling została wyłączona