Menu
Urodzinowy Maraton Fitness

Urodzinowy Maraton Fitness

Zapraszamy do aktywnego Dnia Otwartego Fitness Club Sylwetka, który uświetni Maraton Fitness, prowadzony przez Wasze ulubione Instruktorki.

Najwytrwalsze Uczestniczki będą miały okazję wygrać atrakcyjne nagrody. Zachęcamy do pozostania do samego końca i spędzenia całego Dnia aktywnie 😉

Przygotowaliśmy wiele niespodzianek.

Maraton poprowadzą wyjątkowe Instruktorki.

Maraton Fitness (Sala Dance)

9.00 – 10.00 TMT – Iza Mańkowska-Salik
10.00 – 11.00 JOGA JAKO METODA – Monika Robaczewska
11.00 – 12.00 DANCE – Ewa Szaminko
12.00 – 13.00 TOTAL FITNESS – Agata Piotrowska
13.00 – 14.00 ZUMBA – Joanna Riabczenko
14.00 – 15.00 ROLL STRETCH – Judyta Jastrzębska

Jakie formy uświetnią to wydarzenie?

TMT (Total Muscle Training):

– najefektywniejszy trening fitness dla wszystkich, bez względu na poziom zaawansowania,
– polega na wykonywaniu prostych kombinacji ćwiczeń, które angażują wszystkie partie mięśniowe oraz poprawiają wydolność organizmu;
– każda kombinacja z treningu TMT wykonywana jest w trzech różnych tempach i na trzech poziomach trudności;
– zalecane jest wykonywanie wszystkich powtórzeń, ale
każda osoba może indywidualnie dopasować poziom dla
siebie (jeśli nie jesteś w stanie wytrzymać trzeciego poziomu
trudności pozostajesz na drugim).

JOGA DLA KAŻDEGO JAKO METODA

Z myślą o osobach z problemami kręgosłupa, starszymi i tymi żyjącymi w dużym tresie przygotowaliśmy 1,5 h zajęć dla każdego. Zajęcia Joga zajmują się człowiekiem zarówno w sensie fizycznym, umysłowym i duchowym. Joga poprzez ćwiczenia, ma ziałanie profilaktyczne i lecznicze na większość chorób. Jest to bezpieczna i terapeutyczna forma dla każdego. Dzięki tym zajęciom Uczestnicy skupią się na pracy nad większą elastycznością mięśni, pracą nad kręgosłupem oraz przeciwdziałaniu sztywnieniu stawów. Efektem ćwiczeń jest m.in.: lżejszy chód i spokojniejszy sen.

DANCE

Zajęcia choreograficzne, świetnie wyrabiające koordynację ruchową. Zajęcia gwarantują dobrą zabawę i poprawę samopoczucia. Lekcja składa się z prostych kroków, dlatego polecana jest dla wszystkich osób w każdym wieku. Dostarcza mnóstwo radości, podnosi wytrzymałość, koordynację ruchową oraz gibkość. Wyraźne ruchy bioder kształtują talię.

TOTAL FITNESS

Najefektywniejszy trening bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia wytrzymałościowo – siłowe gwarantujące totalną przemianę sylwetki i nastawienia do aktywności. Celem programu jest wszechstronne oddziaływanie na organizm. Trening składa się z nieskomplikowanych ćwiczeń skupionych przede wszystkim na mięśniach głębokich. Trening poprawia sprawność fizyczną, kondycję organizmu, przemianę materii, ulepsza równowagę oraz skutecznie spala tkankę tłuszczową.

ZUMBA

Zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest prostym, a zarazem innowacyjnym programem ćwiczeń, bijącym rekordy popularności na całym świecie. Pozwala spalić dużą ilość kalorii w rytmie merengue, salsy, reggaeton, samby, cha-cha, cumbia i twist. Dzięki połączeniu prostych kroków tanecznych ze specyficznymi ruchami do porywającej latynoskiej i światowej muzyki Zumba daje poczucie świetnej zabawy. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od płci, wieku i doświadczenia w tańcu.

ROLL STRETCH

Podczas treningu intensywnie koncentrujemy się na rozluźnieniu powięzi, słuchając własnego ciała, w którym miejscu jest bardziej spięte i gdzie potrzebuje dodatkowego ucisku. Rolowanie służy rozluźnieniu napięcia powięziowego, zniwelowaniu sztywności i automasażowi. Jednak warto również skorzystać z wałka po ciężkim dniu pracy, kiedy czujemy zmęczone i spięte mięśnie.

Wstęp bezpłatny!

Obowiązują zapisy osobiste lub telefoniczne 89 543 07 93

Zapraszamy!

13:19 , 19 listopada 2015 Możliwość komentowania Urodzinowy Maraton Fitness została wyłączona