Menu

TOTAL FITNESS – TOTAL ZMIANA

Wiemy jak wiele ograniczeń, nadmiaru obowiązków, wymówek przeszkadza Wam w codziennej aktywności.
Rozumiemy też jak trudno jest pokonać swoje słabości i niemoc by dotrzeć na siłownię czy zajęcia grupowe. Doceniamy, że mimo to próbujecie przełamywać swoją niechęć czy inne bariery, ćwicząc w domu. Popieramy to! Każda aktywność jest lepsza od jej braku.
Podziwiamy też znane z poczytnych gazet Trenerki, które swoją postawą i metodami treningowymi zmieniają nastawienie do ćwiczeń wielu Polek. Cieszymy się, że świadomość istoty zdrowego stylu życia, tak wzrasta. Ale będziemy cieszyć się jeszcze bardziej, jeśli zdecydujecie się na swoją przemianę wychodząc z domu, uczęszczając na zajęcia, podczas których czujne oko wykwalifikowanego Instruktora, wyłapie wszelkie błędy narażające Was na kontuzję.
Każda aktywność jest lepsza od jej braku. Nawet godzinna aktywność w tygodniu z wykwalifikowanym Trenerem jest lepsza od kilkugodzinnej przypłaconej kontuzją.
Pewne ćwiczenia warto wykonywać wspólnie. Po pierwsze bo jest to bardziej bezpieczne, po drugie bo w grupie raźniej
W trosce o Wasze zdrowie i formę zapraszamy na wszelkie ćwiczenia grupowe z naszymi niepowtarzalnymi Instruktorkami.
A Ci z Was, którzy upodobali sobie popularne domowe programy treningowe, zapraszamy na zajęcia Total Fitness z Agatą Piotrowską, która zadba o to by ćwiczenia były poprawnie wykonywane i urozmaici ćwiczenia tak by były jeszcze bardziej skuteczne.
Total Fitness to najefektywniejszy trening bez względu na poziom zaawansowania. Zajęcia wytrzymałościowo-siłowe gwarantujące totalną przemianę sylwetki i nastawienia do aktywności.
Celem programu jest wszechstronne oddziaływanie na organizm. Trening składa się z nieskomplikowanych ćwiczeń skupionych przede wszystkim na mięśniach głębokich. Trening poprawia sprawność fizyczną, kondycję organizmu, przemianę materii, ulepsza równowagę oraz skutecznie spala tkankę tłuszczową.

Od wymarzonej Sylwetki dzieli Cię tylko krok
Zachęcamy do podjęcia próby i ocenienia zajęć
Total Fitness w każdy czwartek o godz. 19.00

08:25 , 2 września 2015 Możliwość komentowania TOTAL FITNESS – TOTAL ZMIANA została wyłączona