Menu
  • monika rabczewska

Tomasz Olszewski

Trener Personalny, dyplomowany Trener Indoor Cycling (Licencja A Tomahawk), certyfikowany trener TRX Suspension Training, masażysta, Instruktor Pump&Tone, a w trosce o Wasze zdrowie swoje treningi opiera o szkolenie z Medycznego Treningu Funkcjonalnego.

Żyjąc w myśl maksymy „ten kto zatrzymuje się w miejscu, ten się cofa” pogłębia swoją wiedzę na Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku na specjalizacji “Trener przygotowania motorycznego”. W tym też kierunku odbył liczne staże w jednych z najlepszych klubów piłkarskich, polskich czy też zagranicznych. Nawiązując współpracę z trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski piłkarzy Remigiuszem Rzepką sprawia, że cały czas dąży do doskonałości.

Jako jedyny w Olsztynie zdając międzynarodowy egzamin z “Ocena FMS w ujęciu funkcjonalnym” w szkole Performance Athleth’s (USA, mekka przygotowania motorycznego na świecie) został przyznany mu status “PRO”. Ucząc się od mistrzów kulturystyki nabył On umiejętności układania zindywidualizowanych planów żywieniowych. Najlepszą wizytówką Tomka, jest połączenie profesjonalizmu ze świetną atmosferą przepełnioną uśmiechem. Podkreślają to zdecydowanie najlepsi w swoich dyscyplinach m.in Mamed Khalidov, Piotr “Wilk” Wilczewski, Urszula Sadkowska i wielu innych sportowców występujących na poziomie międzynarodowym.

Do osoby ćwiczącej podchodzi holistycznie – dba nie tylko o jej ciało, ale też o umysł. Dużą wagę przywiązuje do pozytywnego motywowania, dbałości o zdrowe odżywianie i dobre samopoczucie.

Na swoich zajęciach zwraca szczególną uwagę na poprawność i technikę wykonywanych ćwiczeń. Entuzjazm i uśmiech na zajęciach to jego nieodzowna cecha, gdyż uwielbia pracę z ludźmi, a ich radość z osiąganych efektów napędza go do działania i podnoszenia swoich umiejętności. Jako Trener Personalny nie jest tylko specjalistą w zakresie swojej specjalizacji, ale posiada również bardzo dużą wiedzę na temat zasad zdrowego żywienia i dietetyki sportowej.

Tel: 535 353 209

16:20 , 18 maja 2014 Możliwość komentowania Tomasz Olszewski została wyłączona