Menu
"Masz dość swojej sylwetki? Zmień ją na naszą" - to hasło Sylwetka Fitness Club oddaje cel, który wyznaczył sobie ten najlepszy, moim zdaniem, Klub Fitness w Olsztynie. Swoją sylwetkę zmieniłam właśnie dzięki temu Klubowi. — Sylwia Woltman - Klientka Klubu

Szeroki wachlarz zajęć grupowych, świetnie wyposażona sala siłowni, strefa cardio, która zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Ponadto Strefa Wellness i całe zaplecze techniczne oraz wypoczynkowe na najwyższym poziomie.

Jednak o wysokiej klasie Klubu nie stanowi wyłącznie jego wyposażenie w sprzęt treningowy. Fitness Club Sylwetka to przede wszystkim wspaniali ludzie.
Po pierwsze, Instruktorzy dzięki którym chcesz wykrzesać z siebie jeszcze więcej energii i wylać jeszcze więcej potu. Ich serdeczność, zaangażowanie i umiejętności sprawią, że każdy, bez względu na wiek, płeć i sprawność, będzie mógł zadbać o swoja kondycję.

Po drugie, Kadra Zarządzająca, której zależy na serdecznej atmosferze i na tym, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta, dbająca nie tylko o wysoki poziom usług w Klubie, ale również o urozmaicenie oferty zajęciami w plenerze, które zawsze są świetnie zorganizowane. To także Panie Recepcjonistki: uśmiechnięte i otwarte na klienta, zawsze chętnie udzielające pomocy i informacji.

Gdy koleżanki pytają mnie, co zrobiłam, że tak dobrze wyglądam zawsze odpowiadam – To Sylwetka Fitness Club tak działa. Ze szczerym sercem polecam wszystkim znajomym Wasz Klub. A właściwie to NASZ Klub, gdyż po niedługim czasie my – Sylwetka Entuzjaści bardzo zżywamy się z Klubem i identyfikujemy się z nim. A to jest chyba najlepsza rekomendacja, jaką można Klubowi wystawić.

Dziękuję Wam bardzo, że jesteście i cieszę się, że moje życie splotło się właśnie z Wami.

10:21 , 20 czerwca 2014 Możliwość komentowania Sylwia Woltman – Klientka Klubu została wyłączona