Menu
Najlepszą rekomendacją dla Sylwetka Fitness Club w Olsztynie jest fakt, że polecam tą Placówkę wszystkim znajomym jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego prowadzenia zajęć. Profesjonalna i doświadczona, solidna Kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantujący wysoki poziom. — Renata Lubiejewska - Klientka Klubu

Największa i najpiękniejsza Placówka w Polsce. Cudowny Personel a zarazem pełny ciepła i zaangażowania. Profesjonalni Instruktorzy i Trenerzy, cudowna atmosfera. Znakomitą organizacja pracy, dzięki której Klub może być wzorem dla innych placówek.

Zajęcia Zumba to świetna okazja do poznawania nowych ludzi. Formuła zajęć sprawia, że rozluźniamy się i stajemy się bardziej otwarci na innych, a stąd tylko krok do nawiązania relacji i zdobycia przyjaciół, z którymi łączy nas zamiłowanie do aktywnego spędzania czasu. Zumba to fala pozytywnej energii, utrata poczucia czasu i nieoceniony wpływ na kondycję i zdrowie. Co jest w zumbie najważniejsze? W zumbie nie jest ważny wiek, waga czy inne aspekty fizyczne. Najważniejsze to być sobą i dobrze się bawić. Istotne jest również zaangażowanie oraz systematyczność. Dobre samopoczucie utrzymuje się długo po zajęciach. Dzięki zajęciom pozbyłam się kompleksów. Zumba stała się moją pasją, którą staram się zarazić jak najwięcej osób. Endorfiny działają!

10:22 , 20 czerwca 2014 Możliwość komentowania Renata Lubiejewska – Klientka Klubu została wyłączona