Menu
Pożegnajmy Lato z Sylwetką!

Pożegnajmy Lato z Sylwetką!

Przywitajmy tanecznym krokiem jesienny sezon już 20 września.

Taneczny Maraton to świetna okazja do poznania niezwykłych form aktywności przez wszystkich preferujących taneczne choreografie łączące różne style tańca.

Program:

  • Godz. 10.00 Futburner Dance (Iza Mańkowska-Salik)
  • Godz. 11.00 Dance (Ewa Szaminko)
  • Godz. 12.00 Zumba (Joanna Riabczenko)

Dance stanowi zajęcia choreograficzne, świetnie wyrabiające koordynację ruchową. Zajęcia gwarantują dobrą zabawę i poprawę samopoczucia.

Fatburner dance lekcja choreograficzna mająca na celu spalanie tkanki tłuszczowej. Jest to połączenie różnych stylów tanecznych głównie reggae, house, latino, hip hop, które tańczy się do muzyki z wyraźnym i mocnym bitem. Lekcja składa się z prostych kroków, dlatego polecana jest dla wszystkich osób w każdym wieku. Dostarcza mnóstwo radości, podnosi wytrzymałość, koordynację ruchową oraz gibkość. Wyraźne ruchy bioder kształtują talię.

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest prostym, a zarazem innowacyjnym programem ćwiczeń, bijącym rekordy popularności na całym świecie. Pozwala spalić dużą ilość kalorii w rytmie merengue, salsy, reggaeton, samby, cha–cha, cumbia i twist. Dzięki połączeniu prostych kroków tanecznych ze specyficznymi ruchami do porywającej latynoskiej
i światowej muzyki Zumba daje poczucie świetnej zabawy. Program ten jest przeznaczony dla wszystkich, niezależnie od płci, wieku.

Wstęp bezpłatny!

Obowiązują zapisy pod nr telefony 543-07-93

Zapraszamy!

10:50 , 9 września 2014 Możliwość komentowania Pożegnajmy Lato z Sylwetką! została wyłączona