Menu
Fitness Club Sylwetka w Olsztyn Biega

Fitness Club Sylwetka w Olsztyn Biega

Entuzjaści Biegania!
 
Już w najbliższą niedzielę 8 maja rozpoczynamy 3 sezon Olsztyn Biega!
 
Kolejny raz WKR FAN oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie wraz z Partnerami i Sponsorami pragną zachęcić lokalną społeczność do udziału w imprezach biegowych. Olsztyn Biega! jest miejskim cyklem imprez dedykowanym wszystkim chętnym osobom, całym rodzinom, bez względu na wiek i stopień wytrenowania. W sezonie 2016 również propagujemy zdrowy, aktywny tryb życia, proponując nie tylko zawody, ale również liczne treningi biegowe odbywające się przez cały rok!
 
Propozycje na 2016 rok.
Również w tym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie. Projekt obejmuje 2 biegi w Parku im. Janusza Kusocińskiego, odbywające się na dystansie 5 km. Stanowi to świetną okazję do debiutu dla początkujących biegaczy. Nieco bardziej zaawansowanych uczestników na pewno zadowolą 2 starty w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”. Ponownie będzie możliwość biegu urokliwą trasą położoną nad brzegiem jeziora oraz w lesie. Dodatkowo czeka Was mnóstwo atrakcji w samym miasteczku biegowym. Imprezy te będą świetną okazją do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół.
 
Fitness Club Sylwetka ma zaszczyt wesprzeć akcję Olsztyn Biega!
Oprócz karnetów miesięcznych oraz jednodniowych podczas biegów, już dziś macie możliwość powalczyć o jeden z dwóch pakietów startowych na najbliższy bieg 🙂
 
Co zrobić, żeby wziąć udział?
 
1. Polub nas https://www.facebook.com/pages/Fitness-Club-Sylwetka/195533683826515
2. Udostępnij post
3. Oczekuj informacji o wygranej w najbliższą śrogę po g.15.00.
Zachęcamy do codziennej aktywności oraz udziału w wydarzeniach naszego Partnera
08:36 , 2 maja 2016 Możliwość komentowania Fitness Club Sylwetka w Olsztyn Biega została wyłączona