Menu
Fit Maraton Joga i Pilates

Fit Maraton Joga i Pilates

Fit Maraton Joga i Pilates to doskonała okazja do zapoznania Entuzjastów racjonalnego stylu życia z ćwiczeniami prozdrowotnymi i mentalnymi.

Nauczyciel Monika Robaczewska wprowadzi Was w mądrość jogi i wykorzystywanych w codziennej aktywności zasad Pilatesa.

Joga BKS IYENGARA to joga funkcjonalna łączy w sobie mądrość klasycznej jogi i współczesną wiedzę naukową. Oryginalne i niezwykle skuteczne pozycje oparte na naturalnych wzorcach ruchowych uruchomią każdy mięsień w twoim ciele, poprawiając twoje zdrowie oraz możliwości we wszystkich aktywnościach fizycznych, które podejmujesz. Na zajęciach wzmocnisz mięśnie odpowiedzialne za zdrowie kręgosłupa, prawidłową postawę i ładną sylwetkę. Odzyskasz naturalny zakres ruchu w stawach. Elementy dynamiczne poprawią funkcjonowanie układu krwionośnego. Na poziomie psychicznym zajęcia wyrabiają umiejętność wyciszenia i skupienia umysłu. Uwalniają od stresu i zapewniają dużą dawkę pozytywnej energii.

Pilates jest bez wątpienia tym, czego szukałeś w swojej aktywności. Jego zasady i filozofia mogą być wykorzystywane podczas Twoich codziennych zajęć. Pilates pozwala utrzymać ciało w dobrej kondycji. Składa się z serii ćwiczeń, które koncentrują się na angażowaniu mięśni głębiej położonych. Dzięki temu poprawiają równowagę, koordynację ułatwiając funkcjonowanie w życiu codziennym, wzmacniają i rozciągają całe ciało (od palców stóp do czubka głowy), wysmuklają i poprawiają sylwetkę, uczy ruchów płynnych i pełnych gracji. Pilates to nie tylko ćwiczenia mięśni, ale także umysłu, bowiem wykonując każdy ruch wraz z oddechem niezbędna jest koncentracja. Na początku może się to wydawać zbyt skomplikowane i wyrafinowane ale… WARTO.

8 zasad Pilates:
• koncentracja
• oddychanie
• środkowanie
• kontrola
• precyzja
• ciągły ruch
• izolacja
• rutyna

Przewidziano 10 nieodpłatnych miejsc dla Entuzjastów Fitness Club Sylwetka i Olsztyn. Aktywnie!
Obowiązują (10 nieodpłatnych wejść) zapisy na zajęcia, osobiście w Recepcji Klubu lub telefonicznie 89 543 07 93.

Zapraszamy
www.sylwetkafitness.pl

20:32 , 9 kwietnia 2015 Możliwość komentowania Fit Maraton Joga i Pilates została wyłączona