Menu
Jestem klientką Klubu od kilku lat i polecam każdemu Sylwetka Fitness Club w Olsztynie, zobaczyłam co oznacza wiedza, doświadczenie oraz niebywała umiejętność obsługi klienta, tu znajdziecie profesjonalizm w każdym calu, atmosferę naprawdę jak w domu, obsługa uśmiecha się bo chce, a nie dlatego, że musi - przemiłe recepcjonistki. — Bożena Oklińska - Klientka Klubu

Instruktorzy potrafią motywować, potrafią zadbać o każdego indywidualnie, wszyscy to pasjonaci. Od nich wszystkich tryska energia, zaangażowanie i troska o bezpieczeństwo ćwiczących klientów. Jestem fanką siłowni, tam trenerzy, dostosują plan ćwiczeń do potrzeb i oczekiwań, pokażą jak używać określone sprzęty oraz podpowiedzą ćwiczenia modelujące wybrane przez nas części ciała, dbają też o to, żebyśmy nie czuli się skrępowani pracując nad sobą.
Wielkie uznanie dla instruktorek zajęć ruchowych, które gwarantują dobre samopoczucie, zadowolenie, utrzymanie smukłej sylwetki, odreagowanie. Instruktorki swoim uśmiechem, entuzjazmem i otwartością zaraziły mnie miłością do tańca.Tu zapominam o obowiązkach i świetnie się bawię.
Dzięki cudownej organizacji pracy Klub może być wzorem dla innych placówek. Nie wyobrażam sobie innego Klubu. Kocham Was za to jacy jesteście. Uwielbiam Wasze wszystkie zajęcia. Gorąco polecam najlepszy Klub w mieście! Tylko z nimi można być w dobrej formie. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Klub wart uwagi i dołączenia do grona aktywnych – wystarczy się tylko zapisać.

10:19 , 20 czerwca 2014 Możliwość komentowania Bożena Oklińska – Klientka Klubu została wyłączona